رنگ دکوراتیو پارسه - رنگ مولتی کالر
رنگ دکوراتیو - رنگ دکوراتیو راتا
رنگ ساختمان - رنگ ساختمانی

رنگ مولتی کالر پارسه رنگ دکوراتیو پارسه و رنگ ساختمانیو نقاشی ساختمان از صنایع رنگ و رزین پارسه بخواهید

رنگ مولتی کالر پارسه رنگ دکوراتیو و بهترین رنگ برای نقاشی ساختمان و رنگ جدید ساختمان رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک رنگی است دکوراتیو که تعداد زیادی از فلک ها و پرک ها با رنگ های گوناگون(مثلا فلک طلایی،نقره ای و...) در کنار هم در بستری از رنگ شناور هستند و با هم مخلوط نمیشوند. رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک ، رنگ مولتی کالر، رنگ دکوراتیو پارسه و رنگ دکوراتیو می پردازد. در پایین برخی از خدمات صنایع رنگ و رزین پارسه پرداخته شده است.

رنگ مولتی کالر پارسه

رنگ مولت کالر پارسه رنگ ساختمانی مولتی کالر رنگی است دکوراتیو که تعداد زیادی از فلک ها با رنگ های گوناگون(مثلا فلک آبی،سبز،صورتی و...) در کنار هم در بستری از رنگ شناور هستند و با هم مخلوط نمیشوند.که در یک بار اجرا ، جلوه هایی بی نظیر از یک ایده را شبیه سازی میکند. رنگ مولت کالر پارسه رنگ ساختمانی مولتی کالر رنگی است یک مرحله ای که فقط با پیستوله اجرا می شود و نیاز به تکرار چند لایه رنگ ندارد. (one coat)

رنگ دکوراتیو

رنگ دکوراتیو پارسه پدیده ای جدید در عرصه رنگ های دکوراتیو ساختمانی است. رنگ دکوراتیو ساختمان رنگ دکوراتیو راتا بوسیله خمیر رنگ آب پایه پارسه به فام های گوناگون تبدیل میشود. مواد ویژه ای در رنگ راتا استفاده شده است که، توانایی اجرای آنرا در ضخامت های زیاد امکانپذیر کرده بدون اینکه پوسته گشته و ترک خوردگی داشته باشد و در عین حال نور را هم از خود عبور میدهد.

رنگ ساختمان

رنگ ساختمانی جدید رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک نقاشی ساختمان رنگ نیمه مات آپادانا محصولی از صنایع رنگ و رزین پارسه است و در سطوح داخلی ساختمان مصرف می شود و بر پایه رزین های آکریلیک استایرن می باشند. جهت آماده سازی سطوح، برای اجرای لایه های بعدی مانند رنگ های مولتی کالر، رنگ های روغنی، رنگ های آکریلیکی براق، نیمه براق، مات و... استفاده می شود. رنگ ساختمان جدید سایه روشن ، رنگی است غلیظ و آب پایه ، آماده مصرف که پس از اجرا جلوه های جذاب و بافت دار سایه روشن صدفی را خلق میکند.و برای سطوح داخلی ساختمان ها کاربرد دارد.

ویژگی رنگ مولتی کالر

ویژگی رنگ مولتی کالر

 رنگ مولتی کالر پارسه قابلیت شستشوی بی نطیر داشته، به طوریکه با آب و شوینده ها و اسید های خانگی به راحتی قابل شستشو می باشد.

 مقاومت در برابر نفوذ چربی ها و روغن های گیاهی و حیوانی ، رنگ مولتی کالر پارسه را از سایر رنگ های مشابه متمایز ساخته و نشان از طول عمربسیار زیاد این رنگ ها دارد.به طوری که رنگ مولتی کالر پاسه را میتوان حتی با تینر روغنی تمیز کاری کرد.

رنگ مولتی کالر پارسه  بدون ترکیبات فلزی سنگین مانند سرب وجیوه می باشد.

 رنگ مولتی کالر پارسه برخلاف رنگ های سنتی رایج نیازی به حلال ندارد و آماده مصرف است.

رنگ مولتی کالر پارسه آنتی باکتریال می باشد و زمینه رشد باکتری ها در آن وجود ندارد.

مقاومت در برابر سایش باعث میشود که رنگ مولتی کالر پارسه قابلیت سمباده خوری و پالیش را داشته باشد.

سرعت در اجرا رنگ مولتی کالر پارسه به راحتی توسط اسپری و با سرعت بالا اجرا میشود.

امتزاج پذیری طرح های مختلف پارسه این امکان را فراهم میسازد تا به طور نا محدود طرح ها و رنگ های گوناگون مطابق با هر سلیقه ای قابل دسترس باشد.

فیلم فورمیشن رنگ مولتی کالر پارسه دارای قدرت تنفس بوده و انعطاف پذیر می باشد و در مقابل پوسته شدن مقاومت می کند.

رنگ مولتی کالر پارسه ضد گرد و غبار می باشد و ذرات معلق در هوا را به خود جذب نمیکند.

رنگ های مولتی کالر پارسه دوستدار محیط زیست بوده و ضایعات آنها قابل بازگشت به طبیعت است.

رنگ مولتی کالر پارسه زود خشک است ، محیط رنگ آمیزی شده توسط مولتی کالر پارسه بلافاصله پس از اجرا قابل استفاده خواهد بود.