رنگ دکوراتیو پارسه - رنگ مولتی کالر
رنگ دکوراتیو - رنگ دکوراتیو راتا
رنگ ساختمان - رنگ ساختمانی

رنگ مولتی کالر پارسه رنگ دکوراتیو پارسه و رنگ ساختمانیو نقاشی ساختمان از صنایع رنگ و رزین پارسه بخواهید

رنگ مولتی کالر پارسه رنگ دکوراتیو و بهترین رنگ برای نقاشی ساختمان و رنگ جدید ساختمان رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک رنگی است دکوراتیو که تعداد زیادی از فلک ها و پرک ها با رنگ های گوناگون(مثلا فلک طلایی،نقره ای و...) در کنار هم در بستری از رنگ شناور هستند و با هم مخلوط نمیشوند. رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک ، رنگ مولتی کالر، رنگ دکوراتیو پارسه و رنگ دکوراتیو می پردازد. در پایین برخی از خدمات صنایع رنگ و رزین پارسه پرداخته شده است.

رنگ مولتی کالر پارسه

رنگ مولت کالر پارسه رنگ ساختمانی مولتی کالر رنگی است دکوراتیو که تعداد زیادی از فلک ها با رنگ های گوناگون(مثلا فلک آبی،سبز،صورتی و...) در کنار هم در بستری از رنگ شناور هستند و با هم مخلوط نمیشوند.که در یک بار اجرا ، جلوه هایی بی نظیر از یک ایده را شبیه سازی میکند. رنگ مولت کالر پارسه رنگ ساختمانی مولتی کالر رنگی است یک مرحله ای که فقط با پیستوله اجرا می شود و نیاز به تکرار چند لایه رنگ ندارد. (one coat)

رنگ دکوراتیو

رنگ دکوراتیو پارسه پدیده ای جدید در عرصه رنگ های دکوراتیو ساختمانی است. رنگ دکوراتیو ساختمان رنگ دکوراتیو راتا بوسیله خمیر رنگ آب پایه پارسه به فام های گوناگون تبدیل میشود. مواد ویژه ای در رنگ راتا استفاده شده است که، توانایی اجرای آنرا در ضخامت های زیاد امکانپذیر کرده بدون اینکه پوسته گشته و ترک خوردگی داشته باشد و در عین حال نور را هم از خود عبور میدهد.

رنگ ساختمان

رنگ ساختمانی جدید رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک نقاشی ساختمان رنگ نیمه مات آپادانا محصولی از صنایع رنگ و رزین پارسه است و در سطوح داخلی ساختمان مصرف می شود و بر پایه رزین های آکریلیک استایرن می باشند. جهت آماده سازی سطوح، برای اجرای لایه های بعدی مانند رنگ های مولتی کالر، رنگ های روغنی، رنگ های آکریلیکی براق، نیمه براق، مات و... استفاده می شود. رنگ ساختمان جدید سایه روشن ، رنگی است غلیظ و آب پایه ، آماده مصرف که پس از اجرا جلوه های جذاب و بافت دار سایه روشن صدفی را خلق میکند.و برای سطوح داخلی ساختمان ها کاربرد دارد.

رنگ آمیزی کاخ سفید

رنگ آمیزی کاخ سفید با 3 تن رنگ دکوراتیو- معمولا پس از تغییر رئیس جمهور، کل بخش های داخلی (خصوصی) کاخ سفید با سلیقه ساکنین جدید مجددا نقاشی می شود.

رنگ آمیزی بخش داخلی کاخ سفید (قسمت خصوصی) توسط رنگ دکوراتیو پایه آب و با کمک و نظارت خانواده صورت می گیرد.

 اتاق با رنگ دکوراتیو آبی ،در کاخ سفید از سال 1837 رنگ آمیزی خود را حفظ کرده است- اغلب از میهمانان خارجی در این اتاق پذیرایی می شود.این اتاق رنگ دکوراتیو آبی استفاده شده که بسیار زیبا و جلوه گر است.

اتاق با رنگ دکوراتیو سبز کاخ سفید از زمان توماس جفرسن با رنگ دکوراتیو سبز رنگ آمیزی می شود.

اتاق با رنگ دکوراتیو قرمز کاخ سفید که اکثرا متعلق به جلسات همسر رئیس جمهور است.

اتاق با رنگ دکوراتیو صورتی کاخ سفید معروف به اتاق ملکه که مختص مهمانان همسر رئیس جمهور است.

اتاق با رنگ دکوراتیو زرد کاخ سفید که ویژه استقبال از مهمانان ویژه است.