رنگ دکوراتیو پارسه - رنگ مولتی کالر
رنگ دکوراتیو - رنگ دکوراتیو راتا
رنگ ساختمان - رنگ ساختمانی

رنگ مولتی کالر پارسه رنگ دکوراتیو پارسه و رنگ ساختمانیو نقاشی ساختمان از صنایع رنگ و رزین پارسه بخواهید

رنگ مولتی کالر پارسه رنگ دکوراتیو و بهترین رنگ برای نقاشی ساختمان و رنگ جدید ساختمان رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک رنگی است دکوراتیو که تعداد زیادی از فلک ها و پرک ها با رنگ های گوناگون(مثلا فلک طلایی،نقره ای و...) در کنار هم در بستری از رنگ شناور هستند و با هم مخلوط نمیشوند. رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک ، رنگ مولتی کالر، رنگ دکوراتیو پارسه و رنگ دکوراتیو می پردازد. در پایین برخی از خدمات صنایع رنگ و رزین پارسه پرداخته شده است.

رنگ مولتی کالر پارسه

رنگ مولت کالر پارسه رنگ ساختمانی مولتی کالر رنگی است دکوراتیو که تعداد زیادی از فلک ها با رنگ های گوناگون(مثلا فلک آبی،سبز،صورتی و...) در کنار هم در بستری از رنگ شناور هستند و با هم مخلوط نمیشوند.که در یک بار اجرا ، جلوه هایی بی نظیر از یک ایده را شبیه سازی میکند. رنگ مولت کالر پارسه رنگ ساختمانی مولتی کالر رنگی است یک مرحله ای که فقط با پیستوله اجرا می شود و نیاز به تکرار چند لایه رنگ ندارد. (one coat)

رنگ دکوراتیو

رنگ دکوراتیو پارسه پدیده ای جدید در عرصه رنگ های دکوراتیو ساختمانی است. رنگ دکوراتیو ساختمان رنگ دکوراتیو راتا بوسیله خمیر رنگ آب پایه پارسه به فام های گوناگون تبدیل میشود. مواد ویژه ای در رنگ راتا استفاده شده است که، توانایی اجرای آنرا در ضخامت های زیاد امکانپذیر کرده بدون اینکه پوسته گشته و ترک خوردگی داشته باشد و در عین حال نور را هم از خود عبور میدهد.

رنگ ساختمان

رنگ ساختمانی جدید رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک نقاشی ساختمان رنگ نیمه مات آپادانا محصولی از صنایع رنگ و رزین پارسه است و در سطوح داخلی ساختمان مصرف می شود و بر پایه رزین های آکریلیک استایرن می باشند. جهت آماده سازی سطوح، برای اجرای لایه های بعدی مانند رنگ های مولتی کالر، رنگ های روغنی، رنگ های آکریلیکی براق، نیمه براق، مات و... استفاده می شود. رنگ ساختمان جدید سایه روشن ، رنگی است غلیظ و آب پایه ، آماده مصرف که پس از اجرا جلوه های جذاب و بافت دار سایه روشن صدفی را خلق میکند.و برای سطوح داخلی ساختمان ها کاربرد دارد.

سمینار و کلاس آموزشی مشهد برگزار شد

سمینار آموزشی رنگ های دکوراتیو پارسه در مشهد با شکوه  تمام برگزار شد.

 

این سمینار طرح های لیزر-شیار -شیار شیار -موج که با رنگ دکوراتیو راتا اجرا میشود آموزش داده شد. 

 

دوستان محترم با نحوه اجرای رنگ دکوراتیو بسپرک و رنگ دکوراتیو سارونتا آشنا شدند.

استقبال مدعوین از نمونه های اجرا شده....

 

در پایان سمینار آموزشی قرعه کشی بین حاضرین انجام شد و به برندگان بن خرید پنج میلیون ریالی نیمبها خرید محصولات پارسه اعطا گردید.

اسامی برندگان قرعه کشی مشهد:


 آقای هادی خرمشاهی
آقای بشیر محمدی
آقای محمد دهنوی
آقای علی ظریف 
آقای حسین رضایی
آقای محمد مودب 
آقای جلال مظفری خواه
آقای کاظم واعظی
آقای وحید سلیمانی
آقای علی صبری
آقای احمد آرزومندی
آقای محمد 
آقای محمد نبوی
آقای عباس تقی زاده
آقای رضا رحیمی
آقای محمد شورابی
آقای حسین باقری
آقای حمید مولوی
آقای رحمت محسنی
آقای علی ثمری
آقای مهدی مختاری
آقای علی داوطلب
آقای ابراهیم فلاحتی
آقای سید حسن جعفری
آقای علیرضا بهزادیان مقدم

 

به دلیل درخواست های مکرر نقاشان محترم مشهد کلاس های آموزشی رنگ دکوراتیو پارسه که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای این شهر بود برگزار گردید. دوستان نقاش در کلاس آموزشی به صورت حرفه ای نحوه آموزش تمامی محصولات دکوراتیو را آموختند و خود نیز اجرا کردند.